پیام فرستادن
خانه

JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

JIAXING TAITE RUBBER CO.، LTD در سال 2003 تاسیس شده است، سرمایه گذاری مشترک چین و آلمان تخصصی در تولید لاستیک آهنگ و لاستیک. تایته از دهه تجربه تحقیق و توسعه شرکای آلمانی ما و با تلاش کارمندان فنی ما، اکنون دارای منابع فنی قوی و چندین اختراع ثبت شده در صنایع لاستیکی است. این باعث می شود محصولات ما پیش از دیگران در هر دو تنوع و کیفیت باشد.

از زمان تاسیس آن، تایته تلاش می کند تا یک شرکت مدرن با بهره وری بالا تولید کند. شرکت ما یک آزمایشگاه با تجهیزات جامع و همچنین چند کارگاه با امکانات پیشرفته تولید کرده است. تایت با سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2015 واجد شرایط است. علاوه بر این، ما همچنین IATF16949 را برای هدایت کنترل فرآیند ما وارد کردیم. در این کارگاه Taite مدیریت کامل 6S و تولید ناب را برای اطمینان از کیفیت پایدار و با کیفیت بالا محصولات ما اجرا می کند. به این ترتیب، تایتی یک سیستم موثر برای جلوگیری از شکست و ضعف در حین ساخت، و انحراف در زنجیره تامین را کاهش می دهد. علاوه بر این، این تلاش ما انجام داده است ما را قادر به تولید محصولات سفارشی برای مشتریان ما.

ما تولید انواع لاستیک و پد های لاستیکی را می توان به طور گسترده ای در ماشین آلات ساخت و ساز، ماشین آلات کشاورزی و سایر وسایل نقلیه تخصصی استفاده می شود. بسیاری از محصولات ما به اروپا، امریکا، استرالیا و غیره فروخته می شود. در بیش از 10 سال توسعه، تایته ارتباطات طولانی مدت و پایدار را با برخی از مشتریان معروف OEM ایجاد کرده و از آنها به طور گسترده ای شناخته شده و ستایش کرده است.

در آینده، ما همچنان به نگرانی از درک مشتریان خود ادامه خواهیم داد، و به طور مداوم برای کمال در تمام جهات تلاش می کند: تحقیقات فن آوری، کیفیت محصول، خدمات و عملکرد هزینه.

خوش آمدید مشتریان داخلی و خارجی به شرکت ما برای همکاری می آیند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

توسعه

تایت در سال 2003 تاسیس شده در سال های اخیر به سرعت پیشرفت کرده است:

فروش تایت در ده سال گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است.

امکانات زمانی که تأسیس شد:
8 کوارتز لاستیکی
1 پلاستیکی volcanizer
امکانات در حال حاضر:
2 میکسر لاستیکی
ماشین های انفجار 3 سیلندر
1 تمیز کردن اولتراسونیک خط
3 خط تولید chemlok
2 خط اکسترودر لاستیکی
5 خطوط پوشش لاستیک برای سیمهای فولادی
29 کوارتزهای لاستیکی
3 ورق لاستیکی ورقکن

57 کارمند در سال 2005، اکنون 198 سال است.

با یک سیستم کنترل کیفیت جامع و موثر

JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : TAITE

تعداد کارمندان : 300~500

فروش سالانه : >3000000

سال تاسیس : 2003

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD گواهینامه ها چین JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD گواهینامه ها چین JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD گواهینامه ها